Doom a Wolfenstein 2 je len začiatok vzťahu Bethesdy s Nintendom

Doom a Wolfenstein 2 je len začiatok vzťahu Bethesdy s Nintendom

 

Prídu na Switch Fallouty a ďalšie hry The Elder Scrolls?

Bethesda sa v súčasnosti stáva jedným z najvýznamnejších third-party vývojárov, ktorí prinášajú svoje hry na hybridnú konzolu Nintendo Switch. Ak ste sa práve narodili alebo vstali z mŕtvych, tak vám v skratke prezradíme, že po The Elder Scrolls V: Skyrim príde na toto zariadenie aj minuloročný Doom a budúcoročný Wolfenstein 2: The New Colossus.

Pete Hines, el capitano Bethesdy, sa vyjadril, že táto trojica hier neznamená koniec príbehu. Ba práveže naopak. Spoločnosť úzko komunikuje s Nintendom aj ohľadom ďalších hier a projektov a preto sa prvé tri hry majú brať len ako začiatok vzťahu Bethesdy s Nintendom a fanúšikmi Nintenda. Ešte predtým, než si prečítate veľavravné slová Peteho, toto sú hry od Bethesdy, ktoré by sme my najradšej videli na Switchi - kompletná séria Fallout, The Elder Scrolls III: Morrowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, The Evil Within, The Evil Within 2, séria Dishonored, Rage a Prey. Nuž, v podstate ich všetky dôležité hry.

S Nintendom sme boli v úzkom kontakte nielen ohľadom tých dvoch hier [Doom, Wolfenstein 2 - pozn. red.], ale komunikovali sme ohľadom celkového prístupu k platforme. Čo môžeme spraviť, aké veci sa pre ňu najlepšie hodia, čo by sa im páčilo z toho, na čom pracujeme. Tie dva sú skvelé, no to neznamená, že po ich dokončení sa všetko skončí. Chceme, aby to bol začiatok vzťahu medzi nami, Nintendom a fanúšikmi Nintenda.

Pete Hines, Bethesda
 
Prečítajte si taktiež
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk