Nový notebook Acer Nitro V 15 uľahčuje hranie hier

Nový notebook Acer Nitro V 15 uľahčuje hranie hier

 

Spoločnosť Acer predstavila herný notebook Acer Nitro V 15, ktorý kombinuje procesory 13. generácie[ ] Intel® Core™, grafické procesory NVIDIA® GeForce RTX™ radu 40[1], až 32 GB pamäte DDR5 RAM a podporu až 2 TB PCIe M.2 SSD[2] pre plynulé hranie bez starostí.

Na živom Full HD displeji notebooku Acer Nitro V 15 s bleskovou obnovovacou frekvenciou až 165 Hz as DTS® X: Ultra precíznym zvukom sa pri hre plynulo rozvíjajú digitálne svety. Vďaka duálnemu ventilátoru a výfukovému systému 15-palcového herného notebooku sú vnútorné časti udržiavané v chlade a umožňujú hráčom sa hlboko ponoriť do akejkoľvek hernej dimenzie bez toho, aby sa zapotili.

Optimal Performance for Adrenaline Charged Gaming

Notebook Acer Nitro V 15 je dodávaný s procesormi Intel® Core™ i7 až 13. generácie[1], ktoré sú navrhnuté s najnovšou hybridnou architektúrou. Poskytujú tak prvotriedny výkon pri hraní hier, vytváraní videí, ich strihaní a multi-taskingu, a to aj na cestách. Hráči sú vybavení až grafickým procesorom NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 Laptop[1], ktorý ponúka realistické virtuálne scény, pretože grafický procesor zariadenia poskytuje energeticky úsporné vykresľovanie s využitím umelej inteligencie DLSS 3 a ray tracingu.

Nový notebook Acer Nitro V s operačným systémom Windows 11 je vybavený až 32 GB pamäte DRR5 a podporuje až 2 TB SSD úložisko M.2 PCIe[2], ktoré poskytuje rýchly štart systému a dostatok priestoru pre aplikácie, súbory a hry. Aby bola zaistená optimalizácia notebooku Acer Nitro V 15 počas dlhých herných seáns, je zariadenie vybavené tandemom synchronizovane rotujúcich ventilátorov a systémom chladenia s dvoma nasávacími otvormi, ktoré nasávajú vzduch z klávesnice a spodného krytu a potom vyháňa teplo rôznymi prieduchmi strategicky umiestnenými na bokoch a zadnej strane. .

Hrajte viac a zvládnite viac bez obmedzení

Zmysly hráčov poteší 15,6 palcová (16:9) obrazovka IPS s rozlíšením FHD, obnovovacou frekvenciou až 165 Hz, dobou odozvy 3 ms a pomerom obrazovky k telu 82%. Užívatelia si tiež môžu maximálne užiť herné zážitky vďaka technológii pohlcujúceho zvuku DTS:X Ultra, ktorá ponúka vylepšené umiestnenie zvuku, akustiku a jemne vyladené zvukové režimy pre rôzne herné žánre. Pre maximalizáciu funkcií pri komunikácii mimo herného prostredia je Nitro V 15 vybavený riešeniami Acer s podporou umelej inteligencie, vrátane technológií Acer Purified View a Acer Purified Voice ™ pre optimalizované videohovory.

Užívatelia majú všetko pod kontrolou vďaka užitočnej aplikácii NitroSense™, ktorá umožňuje prispôsobiť nastavenie hry a výkon hardvéru pohodlne na dosah ruky. Z hľadiska konektivity majú hráči výhodu vďaka podpore Wi-Fi 6 a celému radu periférií vrátane všestranného portu Thunderbolt™ 4 na nabíjanie, prenos dát a zobrazenie videa. Acer Nitro V 15 je taktiež dodávaný s mesačnou službou Xbox Game Pass Ultimate, ktorá poskytuje prístup k stovkám populárnych herných titulov, z ktorých si môžete vyberať.

Cena a dostupnosť

Nitro V 15 (ANV15-51) bude v regióne EMEA k dispozícii od októbra za cenu od 19 990 Kč s daňou.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk