Vylepšený projektor The Freestyle 2. generácie prináša zabudovanú konzolu pre hráčov

Vylepšený projektor The Freestyle 2. generácie prináša zabudovanú konzolu pre hráčov

 

V minulosti sme písali o prvej generácii tohto projektora, ktorý prekvapí rovnako praktickými rozmermi, ako aj kvalitným obrazom a zvukom. Netrvalo dlho a Samsung sa chopil príležitosti preniknúť do sveta hráčov videohier, takže prístroju dodal výkonnejší procesor aj funkcie podporujúce gaming. Teraz navyše prichádza s akčnou ponukou na cloudové hranie za výhodných podmienok.

Tento kompaktný prístroj si môžete zobrať kamkoľvek, je pomerne malý a ľahký (s rozmermi 102,4 x 172,8 x 95,2 mm a hmotnosťou 0,83 kg). Vďaka stojanu, ktorý umožňuje rotáciu až do 180°, s ním môžete premietať obraz aj na stenu, takže si pokojne zahráte hru aj z postele.

Rýchlejší procesor pre hráčov

Oproti predchádzajúcej generácii má výkonnejší procesor a väčšiu pamäť, čo výrazne pomohlo odstrániť zdržania a sekanie, ktoré bolo problémom Freestyle Gen1.

Projektor dokáže nahradiť smart televíziu – po pripojení na internet máte prístup k OOT aplikáciám aj službám Samsungu. Na rozdiel od iných projektorov má automatické vylaďovanie obrazu – vyrovná, vyhladí, zaostrí obraz a zlepší farby. Je jedno, na akú stenu premietate, výsledkom bude vždy rovnako kvalitný obraz. Dokáže to vďaka inteligentným funkciám Auto Keystone, Auto Leveling a Auto Focus. Tieto funkcie sľubovala už prvá generácia, ale pri dvojke naozaj platí, že môžete bez obáv prenechať dolaďovanie na umelú inteligenciu a zatiaľ si urobiť popcorn.

Rozlíšenie obrazu je rovnaké: 1080 Full HD, kvalita farieb s označením PurColor. Projektor dosahuje uhlopriečku až 100“ a ak by vám to bolo málo, môžete zapojiť ďalší projektor a posunúť hranicu až na 160“. To už sľubuje kvalitný herný zažitok, na rozdiel od premietania v televízore, ktorý svojou veľkosťou dosť limituje možnosť vnímať detaily. Pri takejto rozsiahlej obrazovke si napríklad užijete cestovanie vesmírom oveľa viac, pretože samotný obraz vás pohltí. To už ani nehovoríme o zvuku, ktorý je prekvapivo dobrý na také malé zariadenie. Samsung zaručuje 360° zvuk bez pridania ďalších reproduktorov. Výdrž originálnej externej batérie, ktorá sa nabíja cez klasický USB-C port, je zhruba tri hodiny. Môžete, samozrejme, premietať so zapojením do elektriny, alebo dokúpiť ďalšiu baterku či powerbanku.

Herný balíček s konzolou aj externou baterkou

Aktuálne je zaujímavá ponuka Samsungu pre hráčov videohier. Do konca septembra kúpite zariadenie spolu so 6-mesačným Xbox Game Passom, originálnym herným ovládačom, externou baterkou a silikónovým obalom, všetko v hodnote 325 €. Navyše, ak si túto sadu objednáte priamo cez e-shop Samsungu, získate k tomu zľavu až 99,90 € na ďalší nákup vďaka Samsung Rewards. Samozrejmosťou je doprava zdarma.

 

Takže určite stojí za zváženie vyskúšať tento netradičný prístup k hraniu videohier.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk