Spoločnosť Logitech prináša MX Keys S Combo

Spoločnosť Logitech prináša MX Keys S Combo

 

Spoločnosť Logitech predstavuje MX Keys S Combo, MX Keys S a MX Anywhere 3S, najnovšie prírastky do prémiového radu Master navrhnuté pre náročných používateľov, ako sú softvéroví vývojári a kreatívni profesionáli. S pridanou funkciou Smart Actions v aplikácii Logi Options+ a novými produktmi – súpravou MX Keys S Combo, vylepšenou klávesnicou MX Keys S a myšou MX Anywhere 3S – dosiahnete ľahšie duševný stav nazývaný „flow“, kedy sa budete cítiť maximálne produktívni.

Požívatelia produktov MX môžu dosiahnuť stav „flow“ tým, že sa plne ponoria do tvorivého procesu a nájdu rovnováhu medzi náročnosťou danej úlohy a svojimi individuálnymi schopnosťam. Nové produkty radu Master s funkciou Smart Actions v aplikácii Logi Options+ sú určené pre každého, kto hľadá presnosť, rýchlosť a pohodlie na dosiahnutie optimálneho výkonu a radosti z práce.

Anatoliy Polyanker, generálny riaditeľ divízie MX v spoločnosti Logitech

Smart Actions

Funkcia Smart Actions v aplikácii Logi Options+ vám dá možnosť uľahčiť si prácu a jediným stlačením tlačidla automatizovať opakujúce sa akcie, zložené z postupnosti niekoľkých úkonov. K dispozícii sú preddefinované smart akcie (makrá) pre automatizáciu častých úloh. Tieto makrá si môžete upraviť a zvládať tak viac práce.

MX Keys S Combo

Set MX Keys S Combo obsahuje novú klávesnicu MX Keys S, obľúbenú myš MX Master 3S a pohodlnú opierku pre dlane MX Palm Rest. Táto vyladená kombinácia umožňuje rýchlejšiu a presnejšiu prácu, čo ocenia predovšetkým skúsení profesionáli zameraní na vysokú úroveň tvorby a maximálny výkon. Klávesnicu s inteligentným podsvietením a prispôsobiteľnými klávesmi dopĺňa myš s tichými tlačidlami, rýchlym a presným rolovacím kolieskom a precíznym snímačom s rozlíšením 8K DPI, ktorý funguje na každom povrchu, vrátane skla.

MX Keys S

Zdokonalená bezdrôtová podsvietená klávesnica MX Keys S ponúka rýchle, plynulé a pohodlné písanie vďaka nízkoprofilovým klávesám Perfect Stroke, ktoré sú vytvarované presne pre vaše prsty. Táto komfortná klávesnica je vybavená inteligentným podsvietením, ktoré rozpozná keď sa ku klávesnici približujú ruky a automaticky prispôsobí svoj jas podľa svetelných podmienok v miestnosti, čo je teraz možné individuálne nastaviť aj v aplikácii Logi Options+. Klávesnica je k dispozícii v grafitovej alebo svetlosivej farbe a má vylepšené rozloženie kláves s tromi novými klávesmi pre maximálnu produktivitu a spoluprácu: prevod reči na text (diktovanie), vypnutie/zapnutie mikrofónu a písanie emoji.

MX Anywhere 3S

Vyskúšajte si rýchlosť, presnosť a tichý chod elektromagnetického rolovania MagSpeed u najdokonalejšej bezdrôtovej kompaktnej myši Logitech, ktorá je ideálna pre profesionálnych používateľov, ktorí potrebujú kedykoľvek a kdekoľvek maximálny výkon, mobilitu a pohodlie pri práci. Využíva technológiu Quiet Click, vďaka ktorej je klikanie tichšie ako u jej predchodcu (MX Anywhere 3). Myš je vybavená optickým snímačom s rozlíšením 8K DPI, ktorý dokáže pracovať na prakticky ľubovoľnom povrchu, vrátane skla, takže ju môžete nosiť so sebou na rôzne pracovné miesta doma alebo v kancelárii.

Cena a dostupnosť

MX Keys S, MX Keys S Combo a MX Anywhere 3S budú dostupné od 31.mája 2023 na logitech.com a na Slovensku u predajcov Nay, Alza a Datart. Odporúčaná maloobchodná cena MX Keys S je 119 €, MX Keys S Plus (v balení s Palm Rest) 129 €, MX Keys S Combo (s MX Master 3S) 219 €, MX Anywhere 3S za 99,99 €. Aplikáciu Logi Options+ je možná stiahnuť zdarma na logi.com/optionsplus.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk