MSI odhaľuje jedinečnú edíciu notebooku v spolupráci s Mercedes-AMG

MSI odhaľuje jedinečnú edíciu notebooku v spolupráci s Mercedes-AMG

 

Spoločnosť MSI usporiadala otváraciu akciu MSIology: Luxusný Herný zážitok. V rámci tejto akcie predstavila MSI limitovanú edíciu notebooku Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport v spolupráci s Mercedes-AMG.

Spolupráca MSI a Mercedes-AMG Motorsport prináša notebook Stealth 16, ktorý kombinuje luxus a vysoký výkon. Jeho farebné prevedenie Selenite Gray, dopĺňajú exkluzívne kosoštvorné vzory AMG a šasi notebooku je vyrobené zo zliatiny horčíka a hliníka, tým evokuje tajomný imidž, ktorý vzdáva hold odolnému Mercedesu-AMG GT2 na závodnej trati. Nadšencov do motoristického športu určite nadchnú logá Mercedes-AMG Motorsport na hornom kryte, spodnom rámčeku a zadnom kryte, ktoré ešte umocnia ich vzrušenie.

Vnútorný výkon zodpovedá pozoruhodným vlastnostiam nájdeným v exteriérovom dizajne. Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport je poháňaný procesorom Intel Core i9 a grafickou kartou NVIDIA RTX 40, čo zaručuje pohlcujúci herný zážitok. Vďaka OLED displeju s rozlíšením 4K s pomerom strán 16:10 a pokročilému exkluzívnemu systému chladenia MSI Cooler Boost 5 s dvoma ventilátormi a piatimi teplovodnými trubicami je zárukou bezchybného vizuálneho zážitku. Súčasťou balenia je špeciálne navrhnuté príslušenstvo, ktoré je ukážkou spolupráce týchto prestížnych značiek.

Exkluzívne balenie Stealth 16 Mercedes-AMG Motorsport obsahuje špeciálne navrhnutú farebnú škatuľu, myš, podložku pod myš, USB disk, puzdro, pohľadnice a pásky na káble, ktoré dopĺňajú luxusný zážitok. Na každom príslušenstve sú hrdo vyobrazené logá MSI a Mercedes-AMG Motorsport, ktoré symbolizujú ich neochvejnú podporu tým, ktorí posúvajú hranice gamingu a športu.

Táto spolupráca vychádza zo spoločného úsilia oboch spoločností neúnavne dosahovať vrcholný luxus a výkon a ich snaženie si získalo široké uznanie. 

Keď užívatelia otvoria veká notebookov MSI, je to začiatok honosnej cesty. Budú ohromení špičkovou kvalitou prevedenia a elegantným dizajnom, ktorý je luxusne spracovaný.

Eric Kuo, výkonný viceprezident za notebookovú divíziu spoločnosti MSI

Práve toto presvedčenie je pre spoločnosť Mercedes-AMG Motorsport kľúčové, a preto si vybrala MSI ako partnera pre spoluprácu.

Bolo pre nás kľúčové nájsť partnera, ktorý zdieľa naše hodnoty a ambície. MSI, popredná značka v technologickom a hernom priemysle, sa ukázala ako ideálna voľba. Preukazuje silné odhodlanie k inováciám a vášeň pre vysoko výkonné produkty.

Christoph Sagemueller, šéf Mercedes-AMG Motorsport

Počas druhej časti tlačovej konferencie, MSI predstavila svoje odhodlanie inovovať prostredníctvom rôznych nových funkcií u svojich produktov. Jednou z pozoruhodných hardvérových inovácií je nedávno predstavený Smart Touchpad na jej prémiovom hernom notebooku Raider GE78 HX Smart Touchpad. Ten prináša revolúciu v používateľskom prostredí tým, že umožňuje rýchly prístup k často používaným funkciám jediným kliknutím s možnosťou prispôsobenia jednotlivých funkcií podľa preferencií.

Rozšíriteľný touchpad je najväčším touchpadom, aký kedy bol na notebooku vidieť, a ponúka rozsiahlu plochu pre lepšiu interakciu. V oblasti softvéru využila spoločnosť MSI tiež potenciál generatívnej umelej inteligencie tým, že do svojich notebookov integrovala okrajovú verziu programu AI Artist, ktorý ponúka intuitívnejší a rýchlejší spôsob generovania fotorealistických obrázkov bez rizika úniku dát, najmä pre tvorcov.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk